Mozek v pozoru!


 Topic: Mozek v pozoru!
Users reading this topic: There are no members reading this topic.
  Posted on June 28, 2013 19:42
TheBenderMan
Rank: member

Forum Rank:
Jounin

Posts: 1756
Joined on:
March 24, 2009
#1
Veselá mládeži!

Jak jistě víte, dnešek byl dnem mnoha radostných událostí, od vašich třídních učitelů jste obdrželi vysvědčení za letošní školní rok, zároveň jste vašim mentorům v oblasti studia předali bonboniéry, popřípadě kytku, kterou si za jejich pevné nervy s vámi a vašimi nezkrotnými spolužáky bezesporu zasloužili a po posledním zvonění školního roku 2012/2013, jste radostně seběhli s dalšími dětmi po schodech a zamířili rovnou k východu vámi navštěvované vzdělávací instituce.

Již za několik málo hodin vám oficiálně začínají letní prázdniny, celých 65 dní volna, někteří z vás se budou věnovat četbě literárních velikánů, jiní dobrovolnické činnosti a ostatní zase naprosto odlišné, avšak zajisté velmi šlechetné aktivitě.

Ovšem mládeži, uvědomte si prosím, že prázdniny nejsou určeny pouze k tomu, abyste se věnovali vašim směšným zálibám, jistě byste si měli vyhradit i určitý čas na jakoukoliv duši obohacující činnost, a zabránit tak, aby se váš mozek dostal do stádia stagnace, nedej bože pak regrese.

Pokud se právě teď nacházíte ve stavu, kdy je dokonce i myšlení o vašem letním dobrovolném studiu zaměřeném na úvahy o věcech kolem vás, obohacující vaši tělo i mysl, téměř nemožné. Dovolujeme si vám uvést několik zářných příkladů, kterými se můžete inspirovat na vaši letní úvahu.

Témata:

Byl Kačer Donald pedofilní homosexuál?
Je Mickey Mouse notorický alkoholik?
Byla Myška Minnie obětí domácího násilí za zdmi Mickeyho klubíku?

A mnohem více, na vás čeká, pokud se vydáte vstříc vaší představivosti. Prohlubte vaše myšlení, a pojměte tyto návrhy jako zcela seriozní úvahu. Svými výsledky se nám můžete kdykoliv pochlubit a na začátku nového školního roku (který mimochodem začíná za pouhých 65 dní, což je vlastně jen 1560 hodin) je můžete předat ke zhodnocení některému z vašich oblíbených komoušských učitelů!

Totálně vám to změní život, už se nikdy nebudete moci koukat na vaše oblíbené Kačeří příběhy, očima kdysi nevinného dítěte a stále si budete v duchu opakovat: "Co když Rampa McKvák přeci jen slouží Strýčku Skrblíkovi jako sexuální otrok jeho zvrhlých fantazií?".

Za tým vzdělávacího uskupení "Mozek v pozoru!", vám děkuje Michal, zakladatel tohoto projektu, financovaného fondem EU, na podporu vzdělanosti mládeže.
  Posted on June 29, 2013 10:57
jonytenyska2
Rank: member

Forum Rank:
Jounin

Posts: 2692
Joined on:
February 26, 2009
#2
DUfam ze kačer Donald nema nič spločne z JonalDom :D
  Posted on June 30, 2013 22:33
itachi_111
Rank: member

Forum Rank:
Genin

Posts: 108
Joined on:
April 21, 2009
#3
dpč :-DDDDD .
Pekný sloh
LiteQ, Tragicksz.
Admins online: 0 - Global moderators online: 0 - Moderators online: 0 - Members online: 2